Oops...
Slider with alias slider 4 not found.
A Big Family

Welcome To Greenville

Building a strong sense of community in Greenville school is both important and doable. Our school uses different Community - Building Approaches, that helps us to be a family.

image-55
image-57
Our Video

Students Life

Oops...
Slider with alias slider 2 not found.
Testimonials

What Parents Say

Nar Tanesi Koleji’ne başladığımız ilk eğitim hayatında alanında uzman, diyebiliriz ki tecrübeli öğretmen ve personeliyle iddialı bir okuldur. Yavrumun ilk adım atacağı eğitim yuvası elbette yaşantımızla da bağdaşan bir okul olmalıydı. Her yerde okul bulabilirsiniz.Yalnız yaşantınızla bağdaşan okulu bulmak çok zor. Rabbime şükürler olsunlar çocuklarımızın dimağlarını sadece öğrenmesi gereken eğitimle değil; sevgi ,saygı ve değerler eğitimiyle gönülleri de feth edecek, erdemli nesiller yetiştiren bir eğitim yuvasıdır. Nar Tanesi okulunun kuruluşundan bugüne emeği geçen tüm herkese teşekkür eder, saygılar sunarım.

ÖĞRENCİMİZ: 2/A SINIFI – ELİF SUDE YAVUZ

Melek YAVUZ

“Eğitim, insan yetiştirme sanatıdır.” bakışıyla değerlendirmek istiyorum okulumuzu. Belki çoğu veliye göre iyi bir eğitim, başarılı bir çocuktur. Ama asıl başarı, iyi bir insanın yetişmesine vesile olmaktır. İşte tam da bu noktada verilen manevi eğitim ve okul atmosferi ile NAR TANESİ diyorum. Günümüzde pek çok çocuğun farkında bile olmadığı değerlerin sıkmadan, sindirerek verildiği bir okul. Gerekli değerleri kazanmış bir çocuk, zaten hayatta her alanda başarılı olacaktır. Gerek anaokulu, gerekse ilkokul kısmında fiziksel imkanlar oldukça yeterli. Beslenme konusunda gerekli hassasiyetler gösterilmekte ve sağlıklı yiyecekler sunulmaktadır. Çocuklarımız için vereceğimiz en güzel karar, onlar için seçeceğimiz iyi bir okuldur. Değişen ve gelişen yönüyle Nar Tanesi Eğitim Kurumları’nın doğru bir karar olduğunu düşünüyorum…

ÖĞRENCİMİZ: 2/A SINIFI – AHMET SAMİ ANKARA

Makbule ANKARA

“Çocuklarımızla her bir öğretmen ayrı ayrı alakalı kişisel ahlaki aynı zamanda akademik gelişimini nasıl arttırabiliriz diye emek ve çaba gösteriyorlar Allah razı olsun.”

Öğrencimiz: 1/A SINIFI – İSMAİL MÜHSÜRLER

Nazlı Mühsürler

Our Activities

After School Programs

Featured Event

The Talent Show

Lorem ipsum dolor sit amet, cu duo dicant libris labores. Eum sale petentium
cu, vel ut natum suscipit scribentur. Nam at inani inimicus.

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
Our Blog

Events & News

How We Can Help You?

Have Any Questions?

  Lütfen robot olmadığınızı doğrulayın.

  Nar Tanesi Eğitim Kurumları olarak bizler; Her güzel işi en mükemmel şekilde yapmaya odaklanmış, özgür düşünen, sağduyulu, insanlığa gerçek iyilik yolunda hizmet edecek, güzel ahlaklı ve hayırlı nesiller yetiştiren bir kurum olmak için çaba gösteriyoruz.

  Instagram
  Facebook
  Twitter

  HAFTALIK BÜLTEN

  Web Design 2020 © 2023. All rights reserved.